Bebek Örgüleri

2020 Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Sevgi hanımlar bugün sizlere muhteşem bir örnek hazırladık. Bebek battaniyesi örgü modeli ile birlikte tığ ile yapabileceğiniz örgü modelleri hakkında çok güzel bir anlatım olacak.

Aslında bebek battaniyesi modeli yapmak görüldüğü kadar zor değil hanımlar. Şeritler halinde ördükten sonra şeritleri dikme yoluyla birleştirerek istediğiniz ölçülerde çok güzel örgü bebek battaniyeleri hazırlayabilirsiniz.

2020 yeni bebek battaniyesi modellerini sizler için hem video olarak hemde şematik olarak hazırladık dilerseniz şemadan takip ederek de birbirinden güzel örgü bebek battaniyeleri yapabilirsiniz.

Önce ki yazılarımızın birinde bebek battaniyesi süslemesi nasıl yapılır sorusuna cevap bulmuştuk ve hem kız hemde erkek bebekler için muhteşem süsleme teknikleri hakkında bilgi vermiştir.

Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bebek battaniyesi başlığı ile anlatımını yaptığımız örnek ile tek kişilik battaniye veya yatak örtüsü de örebilirsiniz. Yapacak olduğunuz şeritleri tığ yardımıyla birleştirmeniz yeterli olur.

Erkek bebek örgü battaniye modellerinde genellikle sarı mavi ve gri renkler tercih edilmektedir. Kız örgü bebek battaniye modellerinde ise sıklıkla sarı kırmızı ve pembe renkler kullanılmaktadır.

Yaptığınız şeritlerin aralarına bu renklerden koyarsanız çok güzel olacaktır. 2020 yeni bebek battaniye modeli anlatımı aşağıdaki şemada mevcuttur şeritleri hazırlama ve birleştirme için videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Şeritleri birbirine eklerken aşağıdaki örnekler olduğu gibi eklerseniz eğer battaniyeniz çok güzel olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2020 Bebek Örgü Süveter Yapımı başlıklı makalemizde 2020 Bebek Örgü Süveter Yapımı, 2020 örgü bebek süveteri ve 2020 örgü bebek yelegi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu