Bebek Örgüleri

Bebek battaniyesi nasıl süslenir

Merhaba sevgili hanımlar. Bugün sizlere bebek battaniyeleri nasıl süslenir, ne ile süslenir onları paylaşacağım. Bazen çarşıdan pazardan aldığımız bebek battaniyelerimiz bizi pek tatmin edici bir şekilde süslenmemiş olur ve bizlerde ne yapsak ta bunu biraz değiştirsek deriz.

Yada oğlumuzun mavi yada yeşil battaniyesini kızımız olduğunda onun içinde kullanmak isteriz ama erkek battaniyesi olduğu için onu kız bebekleri için kullanmak biraz bize kötü fikirmiş gibi gelse de çoğumuz para israfı olmasın diye ilk bebeğine ne kullanmışsa ikinci bebeğine de aynısını kullanır. Bence gayet normal bir durum çok da abes değil.

Biz şimdi var sayalım ki erkek bebek  battaniyesini biraz değiştirerek  kızım için nasıl kullanabilirim sorumuz bu olsun.

Mavi yada yeşil olan battaniyeleri bazı büyük tuhafiyelerde bulabileceğimiz prenses tacı şekli yada kızlar için tercih edilebilecek sizin hoşunuza gidecek başka bir figürde olabilir onlardan alarak battaniyemizin bir uç köşesine koyarak ütü yardımı ile yapıştırılıp ve bir kaç fiyonk ilave ederek kız bebek battaniyesi haline getirebiliriz.

Şimdi ise farklı bir taraftan bakalım. Diyelim ki çarşıdan yada pazardan bir battaniye aldık fazlaca da sade ne yapıyoruz tabi ki hemen evi didik didik edip onu süsleyebilecek malzemelere bakıyoruz.

Bulamadıysanız sizde tuhafiye ya gidip beğendiğiniz ürünleri alarak battaniyeleri güzelce süsleyebilirsiniz. Ve ayrıca sadece battaniyeler değil bebeklerinizin kıyafetlerine de bu süslemelerden yapabilirsiniz.

Ben yapamam becerim yok diyenler için de bu videoyu paylaşmak istedim çünkü gerçekten pratik ve yapımı  da oldukça kolay olan bu örneği sizlerle buluşturuyorum hanımlar  hadi bakalım kolay gelsin.

Bebek battaniyesi nasıl süslenir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu