Bebek ÖrgüleriÖrgü Modelleri

Kız ve erkek bebek patikleri yapılışı 2020

Kız ve erkek bebek patikleri yapılışı 2020

Kız ve erkek bebeklerimiz için patik modellerini sıraladık. Desen desen patik örnekleri çiçek, böcek ve hayvan figürleri ile çok güzel görünüyorlar.

Evet anneler soğuk kış günlerinde o minicik ayakların üşümemesi için yavrularımıza bebek patik modellerini  sizlere kaynak olması sebebiyle bu yazımızı açtık.

Benimde çok hoşuma giden bebek patiği örneklerini aşağıda görebilirsiniz, resimlerin üzerine tıkladığınızda büyük görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bizler bebeklerimiz için her şeyi yapabiliriz ve yapacağımız fedakarlıkların sınırı yoktur. Anne ve babalar için vazgeçilmez hayatın anlamı ve karşılıksız sevginin en büyüğüdür bebeklerimiz. Bu yazımızda onlar için yapabileceğiniz bebek patik modellerini araştırdık ve bulduklarımız sizlere galerimizde paylaştık.

Özellikle kış aylarında bebek patik modelleri yapımının fazlalaştığı söylenebilir. Bu yüzden yaz aylarından itibaren bir patik modeli aranmaya başlanır. Erkek bebek patikleri daha çok koyu renklerde mümkünse içerisinde pembe ve tonlarının bulunmadığı mavi tonları, siyah tonları, kırmızı, sarı renklerde yapılan modellerden oluşmaktadır.

Kız bebek patikleri ise daha çok pembe renk ve tonları ile mor ve tonları arasında yapılmıştır. Sizlere vereceğimiz modellerin arasından bebeğinize yakışacak en iyi modeli seçerek, küçük ayaklarına giydirin.

Galerimizde bulunan ve bebek patik modelleri resimlerinde oluşan modelleri incelemeyi unutmayın

Kız ve erkek bebek patikleri yapılışı 2020 Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2020 Tığ işi büstiyer modelleri başlıklı makalemizde 2020 Tığ işi büstiyer modelleri, büstiyer modelleri örgü ve büstiyer yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gerçekten çok tatlı patikler renkli renkli çok hoş duruyor. Bebekler için çok güzel patikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu