Genel

Kurdele nakışı duvar panosu örnekleri

Kurdele nakışı ile duvarları süsleyecek çeşitli modellerde şık panolar hazırlayabilirsiniz. Düğüm ve yapraktan oluşan şık desenlerde hazırlanan panoların yuvarlak modellerini sizlerle paylaşmıştık.

Şimdide kare ve dikdörtgen klasik kurdele işi duvar pano modellerinden bir galeri hazırladık. Kurdele nakışı ile hazırlanan bu modellerde ağırlıklı olarak çiçek desenleri kullanılıyor. Ancak zevkinize göre manzara desenleri, çocuk odaları için şirin hayvanlı desenlerde süsleyebilirsiniz. 

Kurdele nakışı panolarda çeşitli aksesuar, çeşitli objeler, boncuklar da kullanarak şıklaştırabilirsiniz. Kurdele nakışı tekniği ile hayal gücünün sınırlarını zorlayan desenler işleyebilirsiniz.  

Kurdele işi tekniğini en güzel şekilde öğreten kurslara katılarak bu işi profesyonel olarak da yapabilirsiniz.  tekniğini öğreniyor. Kurdele işi panolarda keten, saten gibi kumaşlar kullanılıyor.

Ev dekorasyonunda mucizeler yaratacak parçalar süsleyebilirsiniz. Panolar salon dekorasyonunu tamamlayan şık aksesuarlardır. İşte pano hazırlamak isteyenler için çok şık modellerden bir derleme yaptık. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu