İğne Oyası

2020 İğne Oyası Modelleri

El emeği göz nuru 2020 iğne oyası modelleri örgü ve dantel işlerinden anlayan herkesin yapabileceği şık örneklerden oluşmaktadır. Zarif görünümü ile dikkat çeken bu işlemeler çok zahmetli olmasının yanı sıra bir o kadar da değerlidir.

Eskiden yalnızca yazma kenarlarında kullanılan iğne oyaları günümüzde fular, masa örtüleri, havlu kenarları ve peçete gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Hobi olarak yapabileceğiniz gibi sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz bu ürünler işçiliği zor olsa da emek harcayacağınız için oldukça değerlidir. Hobi olarak boş vakitlerinizi değerlendirmek için öreceğiniz bu oyalar ekonomik olarak da kazanç sağlayacağınız bir alan yaratacaktır.

Zarif İğne Oyası Örnekleri

Zarif görünümlü iğne oyası modelleri evinizde farklı alanlarda kullanabileceğiniz ve eşyaları süsleyebileceğiniz harika tasarımlardan oluşmaktadır.

Elbiselerinize şıklık katacak ve kıyafetleri tamamlayıcı aksesuar olarak kullanacağınız fular çeşitleri yine iğne oyalarından tasarlanabilir. Özel günlerde sevdiklerinize armağan edeceğiniz iğne oyası örnekleri onları mutlu etmek için tercih edilebilir.

Yazma kenarlarına zürafa çekilerek yapılan bu oyalar menekşe, kuş dili, papatya, sepet gibi modellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra alt sırası tığ işi ile üst sırası ise iğne oyaları ile yapılan örneklerde bulunmaktadır.

En Güzel 2020 İğne Oyası Çeşitleri

Yazma kenarlarını süsleyen bu oyalar çeyizlerin baş tacı ve gelin bohçalarının olmazsa olmazları arasındadır. İğne oyaları aynı zamanda pike kenarlarında ve yatak örtülerinde de nakışlı olarak kullanılır.

Sehpa örtülerine şıklık katan, vitrinlerde ve evin hemen her yerinde bulunan bu oyalar herkesin ilgisini çekecek el işleri arasındadır. Cezbedici özelliği ile sevilen bu modeller içerisinde boncuklu iğne oyaları, pullu iğne oyaları ve fiyonklu iğne oyaları yer almaktadır.

Işıl ışıl pul ve boncuklarla süslenen iğne oyaları püsküllü çeşitleri ile de dikkat çekmektedir. 3 boyutlu çiçekler ile yapılan küpe ve kolyeler artık hazır satılan takımların yerini almış ve gösterişli modelleri ile her çeşit oyanın görselliğini bizlere sunmaktadır.

Hem basit hem de ağır örneklerin yer aldığı sitemizi inceleyebilir ve siz de hemen bu oyaların yapılışlarını görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Modelleri başlıklı makalemizde igne oyası, iğne oyası bilgileri ve iğne oyası çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu