İğne Oyası

Etamin İle Kar Tanesi Yapımı

Mutlu günler hanımlar, bu yazımızda sizlere etamin iğnesi ile motif yapmayı göstereceğim. Etamin ile yapılan motifler desenler modeller gerçekten bambaşka oluyor.

Ancak artık çokta fazla kullanılmayan etamin motiflerini sizler için göstereceğiz ve tekrar hazırlamamıza ve evimizde ve çeyizlerimiz de tekrar kullanmaya başlamanızı temenni ediyorum.

Sizlere video olarak anlatımı da yapılmış olan kar tanesini modelini göstereceğiz. İğne oyası kar tanesi modelini özellikle seccade ve havlularınızda kullanabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi genel olarak eskiye dönüş başladı. Sıklıkla eskiden kullanılan etamin iğnesi ile yapılan modeller artık tekrar gönümüzde kullanılmaya başlandı. Seccade ve havlulardan kullanabileceğiniz kar tanesini modelini süslemeleriniz içinde kullanabilirsiniz.

Sevgili el işi el emeği sevenler ve yapanlar yazımızın hemen altında etamin ile kar tanesi yapımı modelini resimli ve videolu olarak sizlere sundum keyifli günler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli Yapımı başlıklı makalemizde en beğenilen oyalar, en güzel igne oyaları ve igne oyası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu