İğne Oyası Yazma

Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımı

Sağlıklı mutlu ve aile saadeti olan günleriniz olması dileğimle. Ailenizin bereketi hep daim olsun. Sizler için en güzel iğne oyası modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. boncuklu iğne oyası modelleri arasında yer alan, Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımını detaylı video anlatımıyla birlikte sizlerin istifadesine sunuyoruz. Farklı çıtı pıtı güzel bir iğne oyası modeli olmuş. Modelimiz ufak olduğundan dolayı çok fazla zamanınızı almadan rahatca bitirebilirsiniz.


Boncuklu İğne Oyası Modeli


İğne oyası modelinin yapımında emeğği geçen hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımında tek renk ip minik beyaz boncuklar kullanılmış, Model aralarında ise 4 boncuk olacak şekilde işlenmiş. Modeli tülbent kenarlarına yapabilirsiniz. Ancak yazma kenarlarınada yapabilirsiniz.

Modelden hoşlanan ve yapmak isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin.

Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Hürrem Tacı Muhteşem İğne Oyası Modeli başlıklı makalemizde Hürrem tacı iğne oyası modeli, Hürrem tacı modeli nasıl yapılır? ve Hürrem Tacı Muhteşem İğne Oyası Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu