Örgü Modelleri

Bebek örgü şapka ve bere modelleri 2020

Soğuk havaların gelmesiyle minik prens ve prenseslerimizin üşümemesi için hazırlanan 2020 bebek örgü modelleri ve bebek şapka modellerini bu yazımızın altında sizler için topladık. Eminim Bebek örgü ve şapka modellerine sizlerde bayılacaksınız.

Anne ve anneanne, babaanne adaylarının henüz daha bebek doğmadan yaptığı hazırlıkların başında bebek bere ve şapka modelleri gelmektedir.

Eskiden düz bir şekilde örülen şapka ve bere modelleri özellikle son yıllarda daha çok renklenmeye ve üzerlerine desenler hatta resimler işlenerek bebeklerimizi çocuklarımızı daha sevimli bir hale getiriyor.

Bizde sizler için bu yazımızda 2020 yeni bere ve şapka modellerini topladık. Şapka ve berelerin üzerine işlenen tavşan desenli bere,ayı desenli şapka modelleri maharetli hanımların ellerinden çıkıyor.

Özellikle yeni nesil anneler örgü konusunda annelerimiz ve anneannelerimiz kadar bilgili değiller onlar içinde bizim önerimiz  pirinç örgü modelleri, düz örgü modelleri ve lastik örgü modellerinin yapılışını internetten öğrenerek renkli ipleri birbirine ekleyerek çok güzel bere ve şapka modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Örgü yapmak sabır ve emek işidir, sizlerde aşağıda verdiğimiz 2020 bebek şapka ve bere modellerinden ilham alarak birbirinden renkli ve güzel örgülere imza atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mekik Oyası Modelleri başlıklı makalemizde 2020 mekik oyası modelleri, İğne ile mekik oyası modeli ve İğne oyası Mekik Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu