Örgü Modelleri

Örgü işi mutfak süsleri

Örgü işi mutfak süsleri

Mutfaklar evimizdeki en önemli alanlardan bir tanesi o sıcacık yemeklerimizin piştiği çocuklarımızın evin içinde oynarlarken bizimde mutlu ve huzurlu bir şekilde mutfağımızda en lezzetli yemekleri pişirdiğimiz mutfağımız için gerek duvarlara gerekse dolap üzerine, tuzluklara ekmek dolaplarına aklınıza mutfakta ne gelebiliyorsa hepsini süsleyebilirsiniz.

Örgü örmeyi çok seven hanımlar evet mutfaklarımıza renk katalım, mutfaklar için örgü meyveler, bardak altlıkları, peçeteler, tutacaklar ve duvarlara asmak için şirin örgüler örebilirsiniz.

Örgü ile haşır neşir olan bayanlar illaki evimizde daha önce ördüğümüz örgülerden artan parça ipler vardır benim evimde de bol miktarda var bu ipleri değerlendirmek istiyor isek işte bu mutfak süsleri tam bizlik.

Aşağıda vereceğim şirin buzdolabı süsleri ama bu süsler çok farklı tamamen el örgüsü hem buzdolabınıza zarar vermeyecek hemde kendi el beceriniz olan şık bir süsleme hazırlamış olacaksınız.

Bayanlar küçük şirin mi şirin rengarenk iplerinizi değerlendirebileceğiniz el örgüsü buzdolabı süsleri modellerinin en güzellerini sizlerle paylaşıyoruz umuyoruz ki beğeneceksiniz hatta hemen eminim ki bir kaç tane örmeye başlayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu